Rezervasyon İçin Numaramız ; (0312) 324 56 17

erbiltur@hotmail.com

Dilleri, renkleri ve kültürleri farklı mlyonlarca insanın birlikte hareket ettiği hac, Allah katında siyahın beyazdan, Arab’ın Acem’den, Türk’ün Kürt’ten üstünlüğü olmadığını gösteren bir ibadettir. İbadet aşkıyla kutlu beldeye çıkılan bu yolculuk, kişiye manevi hayatını yeniden gözden geçirme fırsatı verir. Peygamberlerin rehberliğiyle aydınlanan iklimi yaşama, islam tarihini yeniden okuma, kendini bulma imkânı sunar.

Hac,inananlar için kemal noktadır. Hz Peygamber’in ilk ve tek haccının 23 yıllık nübüvvet sürecinin sonuna denk gelmesi dinin tamamlandığına işarettir. Haccını hakkıyla yerine getren kişinin yeri, Allah Rasulu’nun ifadesiyle ‘cennet’tir. Allah’ın beytinden kendi evine dönen hacı artık başka biridir. Harem’de rollerini üstlendiği peygamberlerin kişiliğine bürünmüştür. Hac, günahlarına tövbe eden, hatalarını gözden geçiren, hayatının muhasebesini yapan ve ömründe tertemiz br sayfa açan hacı için yeni bir başlangıçtır...

Belki de ömründe bri kez nasip olacak bu farz ibadeti eksiksiz ve huzurlu bir şekilde yerine getirebilmek için tercih edilecek organizasyonun iyi araştırılması önem arz etmektedir. Bu kutlu yolculukta deneyimli ve güleryüzlü hocalarımız ve ekibimizle birlikte sizlerin hizmetinizdeyiz. Daha önce bizleri tercih etmiş hacılarımız en iyi referansımızdır. Haccınızın şimdiden mebrur olması dileklerimile organizasyonumuzda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Sponsor Firmalar


Teşekkürler!..

  • Teveccühlerinizle 2008-2009-2010 yıllarında Türkiye’de en fazla hac kaydı yapan acenta olduk. Yeni dönemler için tüm çabamız ve gayemiz sizlere hizmet etmektir.